J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

KRESBA=>pastely=>olejové

Základ výrobní směsi olejových pastelů řady 8300 tvoří směs olejů, vosků a bílé hlíny (kaolínů), Tyto komponenty dávají olejovým pastelům s přídavkem dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad. Barevnost jádra tvoří vydatné, vysoce kvalitní a dokonale rozptýlené pigmenty . Na jejich světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Z tohoto důvodu je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů.

Směs všech těchto komponentů a dokonalé vzájemné propojení dává olejovým pastelovým jádrům nezaměnitelnou charakteristickou jemnost a hladkost při stírání. Vysoký podíl mastných složek způsobuje velkou přilnavost k podkladu. Nanášení velké vrstvy a překrývání odstínů umožňuje vzájemné míchání, a tím vytváření nových barevných odstínů, podobně jako je tomu například u olejových, či temperových barev. Toto lze umocnit efektem rozmývání štětcem pomocí terpentýnového oleje. Možnost nanesení velké vrstvy přímo vybízí k využívání technik vyškrabáváním.

Olejové pastely mají průměr 10mm a délku 75mm . Bez etikety můžou být použity i pro kresbu velkých ploch.

Žádný komponent použitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -