J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

KRESBA=>pastely=>tvrdé=>GIOCONDA 8100

Hranaté pastely GIOCONDA 8100 jsou tradičním , oblíbeným výrobkem firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH.Základem barevného jádra tvrdých pastelů jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale rozptýlené pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa. Na jejich světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Z tohoto důvodu je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Další význačnou složkou je bílá hlína , zpravidla bělený kaolin nejvyšší čistoty a jemnosti. Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad. Pro příjemné nanášení je v tuze obsažena složka zaručující snadný hladký otěr jádra v dostatečném množství, bez nutnosti vynakládat velký tlak na jádro. Tuto vlastnost umocňuje i preparování tuh ve speciálních olejích. K roztírání kresby na podložce se může použit i terpentýn.

Kvadratický tvar, v němž je barevné jádro dodáváno k rukám uživatelů, poskytuje kromě běžných technik kresby a malby i možnost vykrývání velkých ploch pomocí malby podélnou hranou.

Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -