J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

KRESBA=>pastely=>měkké (prašné křídy)=>GIOCONDA SOFT 8820

Prašné křídy v tužce řady GIOCONDA SOFT PASTELS 8820 jsou v podstatě suché měkké pastely. Barevná škála vychází ze škály kulatých kříd TOISON D´OR 8500.

Základem výrobní směsi jsou velice čisté mikromleté přírodní látky, jako bílá hlína (kaolin), křída a významnou surovinovou složkou je pemza, což je přírodní minerál na bázi vulkanického skla. Tyto komponenty spolu s dalšími aditivy a pojivem tvoří základní směs, do níž jsou pečlivě vmíchány barevné pigmenty.Pigmenty jsou nakupovány od renomovaných z celého světa. Na jejich kvalitě, světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost výtvarného díla.

Díky velkému průměru tuhy má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo z něhož je tužka vyrobena umožňuje snadné hrocení a křídou tak lze nakreslit i velmi jemné detaily. Jsou tedy vhodným doplňkem kulatých kříd 8500.

Prašné křídy v tužce se snadno a v dostatečném množství stírají na podložku, čímž je umožněno následné roztírání barevných prachových částic. Tato technika poskytuje neomezené možnosti změny vydatnosti a odstínu.Roztíráním tak snáze dosáhneme vystínování kresby. Po dokončení kresby je vhodné použít přípravek fixativ, který zabrání následnému rozmazávání díla.

Zádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -