J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

KRESBA=>pastelky=>umělecké Polycolor

Základem barevného jádra permanentních pastelových tužek Polycolor jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale rozptýlené pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě vyzkoušených renomovaných výrobců z celého světa.Na světlostálosti a dávkované koncentraci pigmentů je závislý i konečný výsledek a trvanlivost díla. Proto je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Díky mastné preparaci je tento výrobek inertní (neslučuje se) k vodě.

Další výzmanou složkou je bílá hlína , zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti. Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad. Pro příjemné nanášení je v pastelovém jádru obsažena složka zaručující snadný hladký otěr v dostatečném množství, bez nutnosti vynakládat na jádro značný tlak.

Díky velkému průměru jádra má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo, ze kterého je tužka vyrobena umožňuje snadné hrocení.

Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toéxické, či jinak škodlivé látky. Finální výrobek je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -