J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

Obchodní podmínky. 

Dodavatel:

Jana Krajsová
Hodinářská 298
Uherský Brod
 

IČO: 67589685
DIČ: CZ6457050864

ŽÚ Uherský Brod ev.č.:371102-6740-00

Telefon: 728269540

 

  1. Objednání zboží
  2. Cena
  3. Dodací lhůta
  4. Doprava a poštovné
  5. Záruka
  6. Řešení sporu

1. Objednání zboží

Podmínkou pro platnost Vaší objednávky je správné vyplnění formuláře . Odesláním  formuláře vzniká návrh kupní smlouvy .
K uzavření této smlouvy se nevyžaduje potvrzení objednávky . Kupní smlouva vzniká doručením objednaného zboží.
Prodávající si  u objednávky  s vyšší cenou vyhrazuje právo autorizace, to znamená potvrzení závaznosti objednávky kupujícím a to telefonicky , připadně písemně .

2. Cena

Objednané zboží obdržíte za cenu, která byla platná v okamžiku uskutečnění objednávky. 

3. Dodací lhůta

Objednané zboží předáváme dopravci nejpozději  do 7 pracovních dnů. V případě momentální nedostupnosti Vámi požadované položky Vás budeme neprodleně informovat na Vámi uvedenou kontaktní adresu a termín dodání upřesníme.

Dodací lhůta pro blondelové rámy Lira original je 8-10 týdnů.
Dodací lhůta pro blondelové rámy Lira original je 8-10 týdnů!!
 

4. Doprava a poštovné

Zboží Vám bude doručeno na dobírku obchodním balíkem České pošty .
Nebudete-li zastiženi doma , obdržíte oznámení o uložení zásilky na poště. Pokud si zásilku nevyzvednete do sedmi dnů, vrací se zpět k nám.
V den odeslání Vás budeme informovat mailem nebo SMS zprávou.

Poštovné včetně DPH = 150,-Kč.

Vyjímkou jsou zásilky, kde musíme zohlednit zvýšené náklady na dopravu. Pokud by taková situace nastala, budeme Vás o tom informovat. Jedná se o zásilky s objemen nad 0.05m3,  nebo hmotnostní nad 20kg , nebo délkou nad 200cm.

Zasíláme i na Slovensko. Poštovné jako doprava v ČR + příplatek 100Kč.  Zboží vám bude doručeno na dobírku. Platba proběhne v eurech v přepočtu aktuálním kurzem  mezi korunou a eurem. 

5.Záruka

Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24měsíců . Pokud zjistíte na zakoupeném zboží  vady , kontaktujte nás neprodleně  na mailovou adresu  vytvarnepotreby@zlinsko.com .

Zákazník, který nekupuje zboží za účelem obchodní nebo podnikatelské činnosti, má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 Občanského zákoníku.
 

 6. Řešení sporu

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: 
adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -