J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com

J.B. Art

podrobné hledání

OBRAZOVÉ ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Závěsné systémy jsou ideálním řešením pro zavěšení obrazů na zeď . Závěsná lišta se umístí pod strop, nebo do stropu. Do lišty se zahákne nebo zasune perlonové nebo ocelové lanko. Na toto lanko se našroubuje, nebo nasune obrazový háček. Výhodou tohoto systému je variabilita. Umístění obrazu je otázkou několika minut. S lankem můžete v liště libovolně posunovat horizontálně a obrazovým závěsem vertikálně. Můžete také zavěsit několik obrazů pod sebou na jedno lanko. Některé lišty umožňují i nasvícení bodovým světlem, které se vsune do lišty v místě obrazu. Je možno použít i háčků s bezpečnostní pojistkou, které ochrání obraz proti snadnému sejmutí  v případě instalace ve veřejném prostoru

Nabízíme závěsné systémy :

  • Newly Tento systém je novinkou na trhu a nabízí několik zajímavých řešení pro zavěšení obrazů v interiéru.  Od ostatních systémů se liší hlavně zajištěním závěsného lanka (twistru) pouhým pootočením v liště. Nosnost závěsných lišt dle použitých profilů je od 20Kg/bm po 50kg/bm. Lištu lze použít i při instalaci v šikmé stěně a to s využitím zajišťovacího setu. Lišta U-Rail a dřevěný U-Rail  je vyrobena pro použití instalace závěsného systému do stropu, nebo do podhledových panelů. Pro zavěšení jednoho obrazu lze použít tzv. solo věšáček, který je možno instalovat na stěnu, šikminu i strop. Zvlášť zdařilý je háček H100 s nosností až 20kg, který je opatřený samozajišťovacím systémem a velmi snadnou manipulací při dobré ceně.
  • STAS
  • Nielsen
  • lanka a háčky. Zde uvedené háčky jsou použitelné pro všechny systémy. Lanka pouze pro systém STAS a NIELSEN. Lanka pro systém Newly jsou uvedeny u kategorie Newly. Mají jinou konstrukci a nedají se použít pro  jiný systém. Jejich výhodou je však zajištění lanka pouhým pootočením o 90 stupňů, což umožňuje umístění lanka bez přímého kontaktu s lištou a také v případě zapuštění závěsné lišty do podhledu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


zpět na hlavní stránku

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: rámování obrazů - dřevěné hračky - ramovani-online.cz -