J.B. Art - www.vytvarnepotreby.zlinsko.com
V této kategorii si můžete vybrat profil lišty a nechat si vyrobit rám. Před výběrem lišty si přečtěte následující pokyny pro výběr profilu a jak správně zadat rozměry rámu.
Pro správný výběr profilu lišty si zkontrolujte parametry : šířka a výška lišty a šířka a výška polodrážky.
Barevnost a tvar vidíte na obrázcích, ale může dojít k určitým posunům barev při zobrazení na vašem počítači.
Pokud se jedná o dražší profil, případně o větší množství rámů nabízíme pro lepší představu zaslání vzorku lišty za cenu poštovného + 15Kč za vorek (rožek 15x15cm).
Vzorky rámů si můžete objednat E-mailem: vytvarnepotreby@zlinsko.com.
Změřte si obrázek a přidejte vůli 2mm. Tyto rozměry zadáte do polí šířka rámu a výška rámu v milimetrech.
U pláten napnutých na rámu měřte rozměr ve všech rozích a teprve k tomu největšímu rozměru přidejte vůli. Při větších nerovnostech si pohlídejte parametr lišty šířka polodrážky .